Úvod Obchod Košík Historie Firmy Prodejní a servisní místa ČR Prodejní a servisní místa SR Kontakty Podmínky Náhradní díly Texas

GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s r.o.

Decoration U nás najdete zajímavé produkty nejen na péči o Vaši zahradu, dílnu, volný čas, ale i pro profesionální výkon povolání. Jsme výhradní dovozci spolehlivé profesionální a farmářské zahradní a komunální techniky od tradičního dánského producenta Texas A/S Andreas Petersen, Odense. Tato prémiová severská značka, která se exportuje do 25 zemí světa, je na trhu již více jak 50 let. Zajišťujeme servis i potřebné náhradní díly.


Obáváte se sněhu? Námi vyvinutý protisněhový plastový plot PLASTIplot ®, ochrání vaše cesty, chodníky nebo zařízení před závějemi sněhu. Díky jim jsme pomohli udržet v zimě sjízdnost na mnoha kilometrech komunikací u nás i v zahraničí. Sledujte novinky v této sekci !!


Zatěžujete trávník častým chozením nebo parkováním automobilu? Aby Váš trávník i přesto zůstával pěkný a nepoškozený, bez vyjetých kolejí, levným a rychlým způsobem? Instalujte si unikátní zatravňovací rohož PLASTIparking ® nebo PLASTIkorzo ®. Návody a více informací na stránkách: www.zatravnovacirohoz.cz a www.plastiparking.com


Nabízíme ucelený sortiment skvělých a komfortních ochranných rukavic pro zahradu, stavbu i dílnu od francouzské firmy ROSTAING, která patří ke špičkám v tomto oboru.Společnost se zabývá pracovními rukavicemi od roku 1789 !! Tyto rukavice zakoupíte v hypermarketech Hornbach a Globus, či na partnerských e-shopech.


Distribuujeme nejkvalitnější evropské nádoby na odpad a Compostainery od německé firmy SSI SCHAEFER s extrémní odolností a další a další produkty.


GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s r.o. - dlouholetý spolehlivý a zodpovědný dodavatel významných obchodních řetězců

Odběr novinek

Zadejte e-mail pro odběr novinek

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zahradní technika, Vizovice

Katalogy

Sněhový zábranný systém 2013 CZ