Úvod Obchod Košík Historie Firmy Prodejní a servisní místa ČR Prodejní a servisní místa SR Kontakty Podmínky Náhradní díly Texas

NOVINKA!! Akumulátorové nářadí nově na
akulevne.cz

Nejlevnější akumulátorový fukar na trhu!!! AKCE nyní jen 1699 Kč včetně akumulátoru a nabíječky !!!

GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s r.o.

Decoration U nás najdete zajímavé produkty nejen na péči o Vaši zahradu, dílnu, volný čas, ale i pro profesionální výkon povolání. Jsme výhradní dovozci spolehlivé profesionální a farmářské zahradní a komunální techniky od tradičního dánského producenta Texas A/S Andreas Petersen, Odense. Tato prémiová severská značka, která se exportuje do 25 zemí světa, je na trhu již více jak 50 let. Zajišťujeme servis i potřebné náhradní díly.


Obáváte se sněhu? Námi vyvinutý protisněhový plastový plot PLASTIplot ®, ochrání vaše cesty, chodníky nebo zařízení před závějemi sněhu. Díky jim jsme pomohli udržet v zimě sjízdnost na mnoha kilometrech komunikací u nás i v zahraničí. Sledujte novinky v této sekci !!


Zatěžujete trávník častým chozením nebo parkováním automobilu? Aby Váš trávník i přesto zůstával pěkný a nepoškozený, bez vyjetých kolejí, levným a rychlým způsobem? Instalujte si unikátní zatravňovací rohož PLASTIparking ® nebo PLASTIkorzo ®. Návody a více informací na stránkách: www.zatravnovacirohoz.cz a www.plastiparking.com


Nabízíme ucelený sortiment skvělých a komfortních ochranných rukavic pro zahradu, stavbu i dílnu od francouzské firmy ROSTAING, která patří ke špičkám v tomto oboru.Společnost se zabývá pracovními rukavicemi od roku 1789 !! Tyto rukavice zakoupíte v hypermarketech Hornbach a Globus, či na partnerských e-shopech.


Distribuujeme nejkvalitnější evropské nádoby na odpad a Compostainery od německé firmy SSI SCHAEFER s extrémní odolností a další a další produkty.


GLOBAL ENTERPRISES LTD, spol. s r.o. - dlouholetý spolehlivý a zodpovědný dodavatel významných obchodních řetězců

Pro Váš trávník, nebo cestu nabízíme unikátní TOP produkty pro jejich ochranu:

PLASTIplot je kompletní protisněhový zábranný systém, který se instaluje podél cest, železničních tratí, chodníků, areálů firem, parkovíšť, tedy všude tam, kde chceme zabránit vzniku závějí. PLASTIkorzo zatravňovací rohož je polyetylénová sít, určená pro výstavbu chodníků, přístupových cest a dočasné stání lehkých vozidel. PLASTIparking zatravňovací rohož je robustní polyetylénová sít, určená pro výstavbu parkovišť, chodníků, přístupových cest, rezidenčního parkování, jezdeckých ploch.
Odběr novinek

Zadejte e-mail pro odběr novinek

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zahradní technika, Vizovice

Katalogy

Sněhový zábranný systém 2013 CZ